טיולי שטח וטראקים: כל הציוד שאתם צריכים לטיול מושלם (ופונקציונלי לא פחות)

מתכננים לצאת לטיול שטח המשלב גם טראק אתגרי? ובכן, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, בחרנו להציג את הציוד הדרוש לטובת יצירה של טיול מושלם המשל בין פונקציונאליות לבין נוחות, כחלק מהבנה כי תהליך האריזה עשוי להיות מבלבל למדי, בייחוד אם מדובר בפעם הראשונה שאתם יוצאים לטיול. על כן, להלן כל הציוד שאתם צריכים לקראת הטיול המתקרב שלכם, כחלק מהכנות והתארגנות שנועדה להוביל ליצירה של טיול בלתי נשכח ומהנה במיוחד. מוכנים? בואו נתחיל!

לבוש ספורטיבי

חלק בלתי נפרד מההתארגנות לקראת טיול שטח כולל כמובן את נושא ההלבשה. טייצים יתאימו מאוד לפעילות גופנית מאומצת מאחר ומדובר בבגד שגם מנדף זיעה וגם מאפשר תנועה מלאה, בניגוד למשל למכנס רגיל ובוודאי ג'ינס שאינו גמיש מספיק או מתאים בעבור טיול המתבצע בשטח פתוח. כיום ניתן לבצע רכישה של לבוש ספורטיבי הכולל בין היתר טייצים כמו גם חולצות וגופיות מנדיפות זיעה בעלות כספית אטרקטיבית, כל זאת מבלי לצאת מהבית ועם אפשרות לקבלת משלוח מהיר שיסגור לכם את הפינה של הלבוש ויאפשר לכם להגיע לטיול בנוחות מקסימלית אבל גם סטייל על זמני.

קרם הגנה

ברשימת הציוד שלכם חייב להיות גם קרם הגנה, גם אם אתם יוצאים לטיול בזמן הקיץ וגם אם מדובר בתקופת החורף. חשיפה ממושכת לשמש המתבצעת במסגרת של הטיול הזה עלולה להוביל לנזקים, ועל כן הקפדה על מריחה של קרם הגנה בכל מספר שעות היא חיונית וחשובה גם למבוגרים וגם לילדים שלוקחים חלק. בתהליך האריזה של התיק שלכם שימו לב כי יש  לכם קרם הגנה לצד מוצרים נוספים שהם חיוניים לטיול בשטח – אל תוש, תיק עזרה ראשונה וכן תרופות מרשם לצד תרופות כמו למשל אדוויל או אופטלגין.

 

 

אוהל מתקפל

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד שהולך ותופס תאוצה בעולם המחנאות, וזאת בשל היכולת לבצע רכישה של אוהל מתקפל. מדובר באוהל שלא דורש התעסקות מיותרת. ברחבי הרשת תוכלו  למצוא מגוון רחב של אוהלים מתקפלים שאותם ניתן להרכיב תוך שניות ספורות, כאשר שימו לב כי אתם רוכשים אוהל אשר מתאים למספר המשתתפים בטיול – בין אם מדובר בטיול זוגי או בטיול שבו לוקחים חלק גם משפחות. אוהל הוא אביזר שהוא בגדר חובה בעבור כל מי שהולך לישון בלילה בזמן טיול שטח, ועל כן חשוב לבצע את הרכישה עוד לפני היציאה לטיול, כך שתהיו מוכנים ומאורגנים.

נעלי הרים

נעלי הרים הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הטיולים כאן בישראל כמו גם בעולם. נעלי הרים הן נעליים כבדות באופן יחסי שיכולות למנוע לא רק כניסה של זרדים ועלים לתוך הרגל אלא גם מאפשרת ליצור תמיכה מלאה בכף הרגל, מתוך מטרה להימנע מפציעות כמו למשל נקע או פגיעה ברגל בזמן ההליכה. יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון כי לוקח זמן להתרגל למשקל של הנעל, ועל כן ההמלצה היא להתנסות בנעליים לפחות שבועיים לפני היציאה לטיול.

שלוקר מים

הקפדה על שתייה של מים היא קריטית לשמירה על רמת נוזלים תקינה, בוודאי כאשר מבצעים פעילות גופנית מאומצת המתבצעת במסגרת של טיול המתבצע בטבע. במקום לקחת איתכם בקבוקי מים, אפשר במקום זאת להזמין דרך האינטרנט שלוקר מים בנפח גדול אותו מרכיבים על הגב בתוך התיק ובהתאם לכך יוצרים מערך אשר מאפשר לשתות מים באופן קבוע ואף לשמור עליהם קרים לאורך זמן בשל היכולת להכניס לתוך המיכל קרח.

לסיכום

רשימת הציוד אותה הצגנו לכם כאן מאפשרת לכם להתארגן בצורה הטובה ביותר לקראת טיול שטח. עברו היטב על הרשימה ונהלו בעצמכם רשימה מסודרת כך שתוכלו להישאר במעקב אחר חוסרים או דברים שאותם צריכים להזמין, כחלק מהתארגנות לטיול טיול שטח המתבצע כאן בישראל או בעולם.

נגישות