חוזרים לארץ עם בלורית מתנפנפת: כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער בטורקיה!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים בוחנים את האפשרות של השתלת שיער מעבר לים, ובייחוד בטורקיה. טורקיה הפכה למעצמה בתחום, הן בשל פיתוח של טכניקות מתקדמות להשתלה לצד טובי המרפאות והרופאים אשר מבצעים את ההליך ברמת בטיחות גבוהה, ועם תוצאות נראות לעין בפרק זמן קצר. אם גם אתם מתעניינים בתחום הזה ובטיפול הספציפי, הגעתם למקום הנכון. בסקירה זו נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות התהליך שנועד לסייע בעבור גברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות.

השתלת שיער – כל מה שצריך לדעת

תהליך של השתלת שיער הוא אחד מהתהליכים המתקדמים ביותר בעולם, ולא בכדי. התקרחות היא תופעה נפוצה אשר מתרחשת אצל גברים ונשים באופן שווה, כאשר מדובר בתופעה אשר במסגרתה מתחילים להיווצר קרחות באזורים שונים בקרקפת בעקבות נשירת שיער מואצת. טיפול בהתקרחות בדמות השתלת שיער הוא פתרון אידיאלי אשר מאפשר להשיב את המראה של הבלורית, באמצעות השתלה של זקיקי שיער. חשוב להבין כי המראה הסופי של השיער מושפע ממספר גורמים אשר כוללים בין היתר את האופי של השיער, כמות השיער טרם ההשתלה לצד עובי השיער. בחינה של טכניקת השתלה וביצוע ההליך מתבסס בהתאם לפרמטרים האישיים של כל מטופל, כאשר במסגרת הטיפול ניתן לקבל מענה אשר כולל לא רק ייעוץ וליווי מקצועי אלא גם ביצוע ההליך בפרק זמן קצר, כאשר מיד לאחר מכן ניתן לשוב לשגרת החיים ואף לצאת ולנצל את השהות בטורקיה לטובת יצירה של טיול בלתי נשכח.

למעשה, טורקיה היא מדינה מבוקשת מאוד בעבור הקהל הישראלי, הן בשל המחיה הזולה והן בשל שפע של אטרקציות, מסעדות, מועדונים ועוד. ניצול של הטיול המתקרב לטורקיה לטובת השתלת שיער מהווה הזדמנות מעולה להשקיע את הכסף בחוכמה, ובתמורה לכך לקבל יכולת לבצע שינוי דרמטי במראה של השיער, כל זאת במסגרת של השתלה המתבצעת במרפאה מובילה אשר מתמחה בתחום.

 

 

כיצד הפכה טורקיה למעצמה בתחום?

טורקיה נחשבת למעצמה בתחום של השתלת שיער, ועדות לכך ניתן למצוא במספר המטופלים הרב אשר מגיע למדינה, כאשר על פי ההערכות בכל יום מבצעים ברחבי המדינה בין 1,000-1,5000 השתלות שיער בעקבות התקרחות. בהקשר לכך, מעניין לדעת שלא מעט אנשים מתמודדים עם התופעה. מאחר ומדובר בפרוצדורה אשר משלבת בין אלמנט של טכניות לבין דיוק, הצוות הרפואי בטורקיה הינו צוות מוכשר אשר עובר הכשרות מקיפות בתחום לצד שימוש בציוד המתקדם ביותר אשר במסגרתו ניתן לבצע את ההשתלה ברמת דיוק גבוהה, לצד הפחתה של תופעות לוואי או הסימנים שנוצרים בעקבות ביצוע ההשתלה. בפרק זמן קצר מאוד מסיום ההשתלה ניתן להמשיך בשגרת החיים, כאשר חלק ניכר מהישראלים אשר בוחרים לבצע את ההליך בטורקיה יכולים לסגור חבילת נופש הכוללת טיסות, העברות, מלונות לצד בקרה ופיקוח החל משלב סיום ההשתלה ועד לחזרה לארץ, עם ראש מלא בשיער.

לסיכום

אם אתם חולמים על ראש מלא בשיער, אפשר ואף רצוי לבחון את האופציה של טיסה לטורקיה לטובת ביצוע הפרוצדורה. בטורקיה עובדים בתחום טובי אנשי המקצוע, לצד מומחים בעלי שם עולמי בתחום. טכניקת השתלת השיער המתבצעת במדינה היא מתקדמת ונחשבת לבעלת אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, כאשר ואף רצוי לנצל את הביקור במדינה לצרכי תיירות אך גם ביצוע של הליכים כמו למשל הליך השתלת שיער. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי לפני הנסיעה נדרש לבצע סקר שוק מקיף ולאתר את המרפאה המקצועית ביותר, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף בחוכמה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות