חוסכים לטיול אחרי צבא: היכן תוכלו למצוא עבודה מועדפת?

מחפשים עבודה מועדפת שווה במיוחד? תוכלו למצוא אותה באתר סחבק! האתר שמציע עבודות רווחיות במיוחד לצעירים. באתר 'קורות חיים' זו מילה גסה, או במילים אחרות אין צורך בקורות חיים! מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לאתר, ולהתחיל לבורר את העבודות המועדפות הרבות שיש באתר, בתחומים רבים ומגוונים. אז אם אתם רוצים לחסוך לטיול אחרי הצבא, תוכלו לעשות זאת בקלות בזכות העבודות המשתלמות והקלילות שתמצאו באתר סחבק. אז איזה עבודה מועדפת תוכלו למצוא באתר? המשיכו לקרוא ותגלו!

מהי עבודה מועדפת?

עבודה מועדפת היא עבודה המיועדת לחיילים משוחררים. במסגרת אותה עבודה לאחר תקופה של שישה עבודה מלאים, העובד יהיה זכאי למענק חד פעמי, כמו כן אם עבדתם פחות משישה חודשים תהיו זכאים למענק חלקי. כדי לעבוד בעבודה מעודפת, תצטרכו לעבוד בעבודה המוגדרת כזו עד שנה מהשחרור שלכם. סכום המענק עומד כיום על 9,722 אלף שקלים, עדכני לינואר 2020. כמו כן, אם השתחררתם ועבדתם בחקלאות במשך ארבעה חודשים בלבד, תקבלו מענק חלקי העומד על סכום של 6,481 אלף שקלים.

איזה עבודה מעודפת אפשר למצוא באתר 'סחבק'?

בסחבק תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודה מעודפת במגוון תחומים ובאזורים שונים בארץ. ריכזנו לכם חלק מהמשרות המוצעות באתר הזה כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם:

עבודה עם משמעות בעמותת 'עמיחי'

עמותת עמיחי מחפשת חיילים משוחררים לעבודה מעודפת. במסגרת העבודה בעמותה תעבדו עם אנשים בעלי מגבלה שכלית-התפתחותית. העבודה ממוקמת בהוד השרון. מדובר בעבודה מתגמלת הן מבחינת השכר והן מבחינת הסיפוק הרגשי. העבודה בעמותה תקנה לכם מענק של 12 אלף שקלים לאחר שנת עבודה, ו-12 אלף נוספים לאחר שנה נוספת של עבודה. בלי קשר למענק של העבודה המועדפת. במסגרת התפקיד תקבלו הכשרה מקצועית מצוות מקצועי, תקבלו תמיכה שוטפת באתגרים שתתקלו בהם בעבודה ותוכלו לעבוד במשמרות  נוחות. יחד עם זאת, מדובר בעבודה לא פשוטה מנטלית, לכן כדאי להגיע אליה עם לב פתוח ועם רצון לסייע לחלש.

 

 

קציני ביטחון במלונות פתאל

רשת המלונות הגדולה בישראל מחפשת לגייס אל שורותיה קציני ביטחון. במסגרת התפקיד תשמרו על רווחתם של עובדי המלון, ותעניקו מענה בטחוני לכל האירועים המתקיימים במלון. מה תקבלו אם תתחילו לעבוד ברשת? בעיקר המון הטבות, למשל: נופש במלונות החברה גם בארץ וגם בחו"ל במחיר מסובסד, אופציות קידום משמעותיות, שכר גבוה ועוד. אתם צריכים להביא עמם שירות צבאי מלא וידע בשירות.

משרת בק אופיס

חברת ההשמה 'רזומה השמה' תסייע לכם למצוא משרות בק אופיס שהיא עבודה משרדית בלבד, ללא מכירות כלל. מדובר בשכר מתגמל של 7,500 אלף שקלים, וגם תהיו עובדי חברה מהיום הראשון. בנוסף, תהנו מארוחות צוהריים מסובסדות, נופש חברה בארץ ובעולם, ימי עבודה מהבית, תנאים סוצייאלים מלאים ואווירה צעירה. כל מה שאתם צריכים להביא אתכם זו גישה שירותית וגישה טכנית למערכת הבק אופיס.

לעבוד ברשת הבוטיק 'אוטלו'

אוטלו מגייסת עובדי דלפק, אחמ"שים ועובדי מטבח, עם שכר גבוה במיוחד! העבודה במקום תעניק לכם תנאים מצוינים ואופציות קידום רבות. דרושים עובדים בסניפים הבאים: רמת אביב, נמל תל אביב, סניף דיזנגוף ועוד.

בשורה התחתונה,

באתר סחבק תוכלו למצוא אינספור משרות של עבודה מעודפת ברחבי הארץ! אשר לאחר חצי שנה תוכלו לקבל מענק מפנק של כ-10,000 שקלים! אז אין אם אתם בוחרים לעבוד במלצרות, תחנת דלק או בכל עבודה אחרת, דעו שזו עבודה משתלמת במיוחד, בעיקר בשל המענק המחכה לכם בסופו של דבר, שייתן לכם מקפצה נוספת לטיול הגדול שאתם כל-כך מחכים לו!

נגישות