כבר הקמתם עמותה ואתם משנים את העולם? מעולה. בואו לקבל ייעוץ לעמותות כדי לעשות את זה טוב יותר

החלטה לגבי הקמת עמותה היא החלטה בעלת השפעות דרמטיות על היכולת שלכם לסייע לאחר, וזאת מתוך מטרה לקדם תהליכים שונים שנועדו להוביל בסופו של דבר למימוש  החזון שלכם כבעלי העמותה. כפי שאתם בוודאי יודעים, לניהול של עמותה יש אלמנטים שונים הכוללים בין היתר בנייה של אסטרטגיה אשר מבוססים על פיתוח של משאבים שנועדו להוביל לפיתוח של העמותה, גם מבחינת היבט בחירת מקורות המימון לצד מיצוב העמותה הם חלקים משמעותיים וחשובים מאוד מהיכולת שלכם כמנהלים להתקדם ולמנף את הפעילות. בשביל לבצע את התהליך הזה בצורה טובה יותר, קבלת ייעוץ מקצועי דרך חברה מובילה מהווה הזדמנות מצוינת לנהל את העמותה בצורה טובה יותר ואף לבנות אסטרטגיה ארוכת טווח. היכן תוכלו לקבל את הייעוץ ומה חשוב לדעת לגביו? להלן כל הפרטים.

ייעוץ לעמותות – חלק בלתי נפרד מפיתוח העמותה

אם כבר הקמתם עמותה ואתם מרגישים שהגיע הזמן לקדם אותה ולהרחיב את אופי הפעילות באמצעות איתור של מקורות מימון, אין ספק כי הצעד הראשון אותו מומלץ לבצע הוא לקבל שירות מצוין כמו ייעוץ לעמותות. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כמנהלי העמותה לקבל מענה המגיע לידי ביטוי לקבל פתרונות לאתגרים עמם אתם מתמודדים בכל הקשור לאיתור של מקורות מימון  וכן פיתוח משאבים אשר נועדו להוביל בסופו של דבר למימוש הפוטנציאל של העמותה שלכם וכן יצירה של בסיס אסטרטגי איתן שיוביל אתכם להצלחה ולמימוש המטרות לשמן הקמתם את העמותה.

מי שמתמחה מזה שנים רבות בתחום הזה היא חברת אטלס אשר מספקת לבעלי עמותות מעטפת מלאה הכוללת סיוע בהגדרה של אסטרטגיית העמותה בטווח הקצר כמו גם בטווח הרחוק ואף מציעה לרשותכם כבעלי עמותה פלטפורמה לאיתור של מקורות מימון, בין אם מדובר במקורות מימון ממשלתיים או בקרנות הון סיכון. כמנהלי עמותות תוכלו במסגרת השירות הזה לקבל מעטפת מקצועית וייעוץ המתבצע בהתאם לצרכים הנדרשים, כל זאת מתוך הבנה כי באמצעות הכלים הנכונים, ניתן יהיה להוביל להצלחה שתגיע לידי ביטוי בכל תחומי הפעילות.

 

 

מעטפת מקצועית המובילה להצלחה

בישראל פועלות אלפי עמותות רשומות הפעולות לטובת יצירה של שינוי חיובי בחברה הישראלית, במגוון תחומים. בשביל לנהל עמותה על הצד הטוב ביותר, צריך להבין כי ליווי הוא בעל משמעות גם מבחינת היכולת לקדם את התוכניות שלכם אבל גם מתוך הבנה כי עצירה והתבוננות בפעילות השוטפת יכולה לסייע לטובת מימוש הזדמנויות. על כן, קבלת ייעוץ לעמותות דרך חברה מובילה כמו אטלס היא בעלת פוטנציאל אדיר מבחינת היכולת שלכם כמנהלים לקבל הכוונה אודות אופי הפעילות, דרכי מימון שהן אלמנט חיוני מאוד לטובת המשך הפעילות לטווח הרחוק לצד היבטים שונים בכל הקשור לפעילות השוטפת, כחלק מבנייה של תוכנית אסטרטגית בהתאמה אישית הנתפרת בדיוק למידות שלכם. ידע הוא כוח, ועל כן פנייה לנציגי החברה דרך האתר היא בעלת השפעה חיובית מאוד על העמותה שלכם, ועל היכולת לנהל אותה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

לסיכום

ייעוץ לעמותות הניתן על ידי נציגי חברת אטלס יכולה להתאים לבעלי עמותות חדשות או ותיקות אשר רוצים לקדם את העמותה כמה שלבים קדימה ואף לצלוח את האתגרים והקשיים, כחלק  מהבנה כי רק כך ניתן יהיה להוביל ליצירה של מענה אסטרטגי שרואה את צרכי העמותה. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של החברה, להשאיר פרטים ולהתחיל ביצירה של דרך חדשה ומרגשת בעבור העמותה שאתם עומדים בראשה.

נגישות