חולמים להפוך את הנופש למקצוע לחיים? עם לימודי מלונאות תעשו את זה – ובגדול

אם תחום הנופש והמלונאות מעניין ומסקרן אתכם, אפשר ואף רצוי לנצל את מסלול לימודי מלונאות במכללת רימונים אשר מספקת לכם את המעטפת אשר תאפשר בסופו של דבר להשתלב במקצוע, בין אם מדובר בתחום המלונאות כאן בישראל, או מעבר לים. מדובר במסלול לימודים מבוקש ונחשק מאוד אשר מתאים גם למי שכבר עובדים במקצוע ורוצים להתקדם בסולם הדרגות, או בעבור מי שרוצה לבצע הסבת מקצוע ולהשתלב בתחום מרתק שנמצא במגמת צמיחה מתמדת. מה תלמדו במסגרת לימודי מלונאות ומה חשוב לדעת רגע לפני הרשמה? להלן הפרטים.

לימודי מלונאות – הכרטיס שלכם לקריירה משגשגת

אחד מהתחומים המבוקשים ביותר לתעסוקה בעת המודרנית הוא ללא ספק תחום המלונאות, וזאת בשל העובדה כי מדובר בתחום אשר נמצא במגמת צמיחה אשר מובילה לדרישה מוגברת לבעלי מקצוע אשר ישתלבו בתפקידי ניהול בכירים. תחום זה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל הכשרה מקצועית, תוך התמקדות בהעמקת הידע ובהכנה לקראת קריירה ענפה בתחום התיירות והמלונאות, אבל גם בתחומים ממשיקים כמו למשל מסעדנות וכן כנסים ניהול כנסים ואירועים.  הלימודים במכללה יקנו לכם ידע מיומנויות, כישורים וכלים ניהוליים הנחוצים להצלחה בעולם הניהול בתחום התיירות התוסס.

מכללת רימונים דוגלת בשילוב המתבצע במסגרת של לימודי תיאוריה ופרקטיקה, ועל כן המרצים במכללה הם אנשי אקדמיה מובילים ומנהלים בולטים, כשהייחודיות של המכללה נובעת הן בשל המערך המקצועי המורכב מאנשי מקצוע אשר מלווים אתכם לכל אורך הדרך, והן בשל מסלול לימודים שבמסגרתו תוכלו להיחשף להתנסות פרקטית אשר תאפשר לכם לקפוץ למים, ולהגשים חלום.

 

 

למה ללמוד דווקא במכללת רימונים?

מכללת רימונים היא מכללה מובילה בתחומה אשר הצליחה ברבות השנים להכשיר אלפי בוגרים לכדי השתלבות בתעשייה, כולל תעשיית התיירות. מדובר במסלול לימודים מבוקש מאוד אשר זוכה לביקוש גבוה בזכות המענה הניתן הן על ידי לימודים מעשיים והן על ידי לימודים פרקטיים אותם מעבירים מיטב אנשי המקצוע בתחום, כאשר בסיום הלימודים תקבלו תעודה מטעם המכללה וכן משרד העבודה, לצד אפשרות להתקדם גם ללימודים לתואר ראשון בלימודי תיירות. בכך, תוכלו להגשים את החלום ולהשתלב בתחום מרתק אשר מגלם בחובו שפע של אפשרויות, לא רק מבחינת תעסוקה כאן בארץ, אלא גם במלונות מובילים ויוקרתיים מעבר לים.

מה לומדים במסגרת לימודי מלונאות וכיצד מתקבלים?

ידע מקצועי הוא המפתח שלכם לכניסה לתחום מרתק כמו תחום התיירות. במסגרת הלימודים תלמדו את כל הנושאים החשובים ביותר בתחום הזה: אומנות הבישול, תורת היין, ניהול והפקת אירועים, ביקורת מזון, מבוא למלונאות, שיווק מלונאי, יזמות עסקית, יסודות הניהול, פקידות קבלה, ניהול משק ועוד. במסגרת הלימודים תיקחו חלק בסיורים מקצועיים לצד פרויקט גמר אותו תידרשו להציג, כאשר תנאי הקבלה כוללים מועמדים מעל גיל 20 אשר דוברים את השפה האנגלית והעברית ברמה גבוהה, לצד תעודת בגרות מלאה או השלמה של 12 שנות לימוד. על מנת להתקבל נדרש לעבור ראיון אישי לצד מבחן קבלה וכן מבחן באנגלית, ומיד לאחר השלמת תהליך הרישום להתחיל בלימודים, כל זאת מתוך מטרה לקבל את המעטפת אשר תאפשר לכם להשתלב בתחום בתפקידים בכירים.

לסיכום

מסלול לימודי תיירות במכללת רימונים נועדו להקנות לבוגרים ידע מקצועי רב תחומי וזאת מתוך מטרה להכשיר את בוגרי התוכנית לתפקידי ניהול בענף התיירות, כמו גם המלונאות. באתר הרשמי של המכללה ניתן לקבל מידע נוסף אודות הלימודים ואף לקבוע פגישת ייעוץ, כחלק מיצירה של מענה שבמסגרתו ניתן יהיה להגשים את החלום ולהשתלב בתחום הזה.

נגישות