להוציא ויזה לארה"ב זה לא מורכב כמו שזה נראה, כל עוד יש מומחים כמו Liberty usa לצדכם

לאחר שנתיים קשות מאוד בחסות מגפת הקורונה, אלפי ישראלים רוצים לחזור לשגרת הטיולים והעבודה ביעד המבוקש ביותר – ארה"ב. כפי שאתם בוודאי יודעים, בשביל להיכנס לארה"ב צריך להנפיק ויזה בשגרירות ארה"ב שלה שני סניפים בישראל. יחד עם זאת, בעקבות הביקוש הגבוה כמו גם הבירוקרטיה, לא מעט ישראלים חוששים מההליך ומדחיית הבקשה. אם גם אתם חושבים שלהוציא ויזה זה מורכב, יש לכם טעות, וזאת מאחר וכעת ניתן לקבל ליווי מקצועי לכל אורך הדרך על ידי חברה מקצועית ומובילה בתחומה. מה חשוב לדעת אודות התהליך והליווי אותו אתם יכולים לקבל? להלן הפרטים.

מתכננים להוציא ויזה? כך תעשו זאת באופן הטוב והמקצועי ביותר

על מנת לקבל ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בוויזת עבודה, טיול או ויזת סטודנט נדרש למלא שאלון מקיף הנקרא DS-160 עליו נדרש לענות בפירוט ובשפה האנגלית בלבד על למעלה מ-200 שדות מילוי. צריך לשים לב כי כל טעות ולו הקטנה ביותר עלולה להוביל לדחיית הבקשה, ועל כן הליווי המקצועי אותו אתם מקבלים באמצעות צוות המומחים של חברת Liberty usa מהווה הזדמנות מצוינת לבצע את התהליך ביחד עם איש מקצוע המתמחה בתחום לצד  תיאום של ראיון בשגרירות יניב בעבורכם לא רק שקט נפשי אלא גם ידיעה ברורה כי ניתן יהיה להימנע מטעויות שיעלו לכם בהמשך ביוקר.

כשלוקחים בחשבון את העומס הרב המוטל על השגרירות האמריקאית, ליווי אותו אתם מקבלים מצד חברה מובילה בתחומה הוא בעל משמעות לא רק במקרים של נסיעה לארה"ב לטובת טיול או חופשה אלא גם במקרים דחופים. החברה מתמחה בסיוע לישראלים הזקוקים לקבלת ויזה בדחיפות וזאת באמצעות מילוי ושליחת הטופס, תיאום של תור פנוי בשגרירות האמריקאית לצד הדרכה מלאה. שימו לב כי ההדרכה היא קריטית לטובת קבלת הוויזה, בהתאם לתנאים אותה קבעה השגרירות בפני ישראלים שרוצים להיכנס למדינה. כידוע, אין אפשרות להיכנס לארה"ב ללא ויזה, ועל כן בשביל להימנע מהעומסים כמו גם להפחית את הסיכוי לטעות, ליווי הוא הכרחי.

 

 

הוצאת ויזה – מה חשוב לדעת?

על מנת לקבל את הוויזה אתם נדרשים למלא כאמור את השאלון בהתאם לסיבת ההגעה, החל מוויזת תיירות מסוג 1B ועד ויזת סטודנטים מסוג B2H  גם להגיע לראיון המתבצע בשפה האנגלית או העברית, בהתאם לבחירה שלכם ובתיאום מראש מול שגרירות ארה"ב. שימו לב כי במעמד הריאיון אתם צריכים להגיע גם עם תמונת פספורט עדכנית בגודל 5X5 עם רקע לבן, כאשר התמונה צריכה להיות חזיתית. באמצעות הצוות המקצועי של החברה תוכלו לבצע את כל התהליך בליווי אישי לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה להגדיל את סיכויי ההצלחה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מעטפת אשר תאפשר לכם לקבל את הוויזה, ובהתאם לכך לתכנן את הנסיעה המתקרבת לארה"ב.

לסיכום

בעקבות העומס הרב שנוצר על רקע החזרה לטיסות סדירות לאחר מגפת הקורונה כמו גם הרצון העז של אלפי ישראלים להגיע לארה"ב, יצירת קשר עם חברה מקצועית כמו Liberty usa תאפשר לכם להימנע מטעויות קריטיות, כל זאת בזכות ליווי מקצועי המתבצע לכל אורך הדרך על ידי מומחים לתחום שצברו ניסיון רב בתחום. באתר הרשמי של החברה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לדעת רגע לפני הגשת הבקשה, כחלק מיצירה של מערך המאפשר להימנע מהליך ממושך שיגרום לא רק לעיכוב הנסיעה, אלא לעיתים גם לדחיית הבקשה.

נגישות