רוצים לקחת הלוואה לטיול הגדול? כדי שתתייעצו עם המומחים של "חכם משכנתאות"

חושבים לעשות אתנחתא – לראות עולם במשך כמה חודשים? חושבים על חצי שנה בהודו, או רק על שלושה חודשים בדרום אמריקה? ובכן אין זה משנה מהו היעד, וזאת כי איך של תהפכו את זה יש צורך לחסוך כמה אלפים. מה עושים אם כבר רוצים לטעום חופש ולא ששים להשקיע כמה חודשים בעבודה מפרכת? בואו נדבר על הלוואה. אם כן אלו אפיקים קיימים, כיצד ניתן לפעול בצורה חכמה וכיצד משכנתא היא חלק מהתמונה? ניגשנו לעשות סדר, כך שתוכלו להתקדם עם חיפוש כרטיס טיסה.

ממנפים נכס קיים

אם אתם חושבים על טיול של אחרי צבא, נראה שטרם יצא לכם לחשוב לעומק על רכישת נכס, ובטח שלא על נטילת משכנתא. עם זאת, לא מעט אנשים נהנים מנכס שרשום על שמם, ולו בזכות ירושה. במקרה זה רצוי לקחת בחשבון שיש ברשותכם כלי מינוף שמוטב לדעת כיצד "לשחק" עמו. כך למשל ניתן למשכן 70% מערך הנכס ובתמורה להשיג משכנתא לכל מטרה, משכנתא שבהחלט יכולה לכסות טיול גדול וגם תואר ראשון, כך שתזכו ליהנות בחו"ל, לנחות ישר ללימודי תואר ורק לאחר תקופה של שנתיים שלוש להתחיל לעבוד באופן שיאפשר לצבור הון משמעותי. עם זאת, על מנת למנף את הסיטואציה בצורה נבונה, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי. חברת חכם משכנתאות תשמח להאיר לכם את התמונה בשלמותה, כך שתשכילו להתנהל באופן אידיאלי.

 

 

על איחוד הלוואות כבר חשבתם?

אתם כבר אחרי טיול של אחרי צבא ופשוט מבקשים לצאת עם כל המשפחה לטיול ממושך ביעד מרוחק? ובכן שוב נחזור ונדגיש שאם יש ברשותכם נכס, אתם יכולים לסדר "את הקלפים" כך שהיקום יתיישר לקראתכם. שנסביר? אם רק תיעזרו ביועצי "חכם משכנתאות" תתחילו להבין שגם אם יש לכם ברקע לא מעט חובות למשל בשל הצטברות של מגוון הלוואות, ניתן לאפס את המצב מבלי לוותר על החלום ליהנות מחופשה ממושכת. שנסביר? חברת חכם משכנתאות בין היתר בקיאה בתחום איחוד הלוואות. הרעיון הוא שניתן למשכן את הנכס שברשותכם בתמורה ללקיחת הלוואה גדולה. הלוואה מסוג זה מסייעת לאפס את סך ההלוואות שקיימות ברקע, ובמקביל להטיב את תנאי ההחזר והריבית. אנשים שנעזרו בשירות מספרים שזכו לפרוס את ההחזר למשך תקופה יותר ארוכה, ובמקביל למזער את גובה ההחזר החודשי באלפי שקלים.

ניסיון עשיר ומקיף בתחום ההלוואות

אומנם חברת חכם משכנתאות בקיאה בכל מה שנוגע למשכנתא, אך היא גם כתובת אידאלית כדי להתייעץ בכול מה שנוגע ללקיחת הלוואה "פשוטה". לאורך השנים עידו עוז, מנכ"ל החברה, סייע לאינספור לקוחות להבין איזה סוג ריבית הכי כדאי לקחת. סייע לבחון באופן מקצועי את המצב הפיננסי (הנוכחי והעתידי). סייע להבין מאיזה בנק (ואף מאיזה סניף) מומלץ לקחת משכנתא, ואף סייע להבין איזה סכום הכי נכון להלוות, בהתאם לשורה של נתונים אישיים. מכאן שגם אם ההלוואה הנחוצה כלל לא נוגעת ללקיחת משכנתא, עדיין יש טעם לערוך התייעצות פרטנית. היו בטוחים שחברה שבקיאה בתחום כה מורכב כגון משכנתאות, שוחה במים בכול מה שנוגע ללקיחת הלוואה שנחשבת יחסית פשוטה – נצלו זאת!

התייעצות ששווה לכם המון

הסטטוס הכספי אינו מאפשר הוצאות מיותרות? יש להבין שבכול הנוגע לייעוץ בתחום ההלוואות, אין מדובר בהוצאה מיותרת, אלא ההיפך הוא הנכון. ייעוץ מקצועי מסייע להימנע מהתחייבויות כבדות. מונע לבחור מסלול שכרוך בהחזרי ריבית מעיקים, ואף מאפשר לקחת הלוואה לצד התחשבות בשלל נתונים אישיים. מעבר לכך, השירות מאפשר להתמודד עם חובות קיימים.

לסיכום

איך שלא נסתכל על זה, כשמדובר בדרך אידאלית להטיב את נקודת המוצא. מה עתה? תתייעצו וטוסו לנקות את הראש. תיהנו!

נגישות