ימי גיבוש לעובדים בהייטק: רעיונות מקוריים במיוחד שלא חשבתם עליהם

מתכננים להפיק בעבור העובדים שלכם ימי גיבוש כחלק מהערכה אישית כמו גם חיזוק הקשר בין העובדים לבין החברה? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. אם עד לפני מספר שנים ימי גיבוש היו גנריים למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי עצום שמגיע לידי ביטוי בשפע של אפשרויות אשר יעניקו לכם ולעובדים שלכם יכולת לנצל את יום הכיף ואף להוביל לחיבור אישי המתבצע על רקע של מיתוג מעסיק. בשביל לסייע לכם ליצור את יום הגיבוש הטוב ביותר, בחרנו להציג מספר רעיונות מקוריים שאולי לא חשבתם עליהם – וכעת הגיע הזמן ליישם. מוכנים? בואו נתחיל!

סדנה להתפתחות אישית

רעיון מקורי ומיוחד מאוד בעבור יום גיבוש לעובדים יכול להיות סדנה המתמקדת בהתפתחות אישית והגשמה עצמית המתבצעת אצלכם במשרדים או במתחמים ייעודים. מאחר ועובדים מחפשים כיום במקום העבודה משמעות שמגיעה לידי ביטוי לא רק במשכורת אלא גם בערך מוסף. תהליך החיפוש אחר אפשרויות כאלה מהוות דרך מצוינת ליצור מיתוג מעסיק שלוקח בחשבון גם את היכולת להשתפר ברמה האישית, ובהתאם לכך לפתח את היכולת הזו להתקדמות אישית כמו גם מקצועית המתבצעת במסגרת של יום גיבוש לעובדים.

סיור קולינרי

דרך מצוינת ליצור אינטראקציה בין העובדים יכולה להתבצע במסגרת של סיור קולינרי המתמקד בשווקים התוססים של מדינת ישראל – החל משוק מחנה יהודה ועד שוק הכרמל. מדובר בהזדמנות מעולה לחשוף את העובדים שלכם למאכלים כמו למשל המטבח ההודי לצד יצירה של קשרים בין אישיים הנוצרים במסגרת של יום גיבוש. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות מגוון עצום של מדריכים מוסמכים אשר מבצעים את הסיורים הללו לחברות, אולם לאור הביקוש רצוי להקדים ולשריין את מקומכם, כל זאת מתוך מטרה לגבש את העובדים אבל גם ליצור חוויה קולינרית משובחת, כאן בארץ.

 

 

קורס צלילה

קורס צלילה מהווה את אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות בענף התעסוקה, וזאת בשל היכולת להעניק לעובדים חוויה יוצאת דופן הכוללת צלילה המתבצעת באמצעות ציוד מתקדם ובליווי מקצועי מצד צוללנים. מדובר בהזדמנות מעולה להוביל ליצירה של יום כיף הכולל בין היתר עמדות אוכל, מתחם צ'יל בעבור העובדים שאינם רוצים לקחת חלק ובהתאם לכך ליצור יום גיבוש מהנה המתאים מאוד לעונת הקיץ הלוהטת.

סדנת צחוק

סדנת צחוק אותה מנחה איש מקצוע תאפשר לכם ולעובדים שלכם להשתחרר ולתת דרור להומור שמגיע לידי ביטוי בסדנה המתבצעת אצלכם במשרד. פעילות זו משלבת פרקטיות מעולם התנועה, יוגה, תיאטרון ואומנות והיא נועדה גם להגביר את רמת המעורבות של העובדים אך גם יכולת להסתכל בצורה שונה על העובדים, דרך נקודת מבט של הומור והבעה אישית. הייחודיות של הסדנה הזו נובעת גם בשל היכולת להשתלב במיני תרגילים המעודדות תקשורת פתוחה, הפחתה של לחצים וכן הגברת רמת המעורבות של העובדים שלכם.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו כמנהלים של חברות הייטק להוביל ליצירה של ערך מוסף משמעותי בדמות יום גיבוש הנערך במסגרת העבודה. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להבליט את הארגון ואף למשוך טאלנטים חדשים, כחלק מניהול מיטבי שלוקח בחשבון את הצרכים של העובדים בכל הקשור לשחרור, הירגעות והפחתה של לחץ המלווה אותם במסגרת העבודה. בנוסף, באמצעות חיזוק הקשרים החברתיים בתוך הארגון ניתן להפחית את תחלופת העובדים כמו גם להפחית את רמת ההיעדרות, ובכך להוביל ליצירה של מערך המאפשר לכם כמנהלים לחזק את התשתית החשובה ביותר – ההון האנושי.

נגישות