בחנוכה הקרוב אין צורך להתלבט! הולכים עם הילדים למופע "גשם של סופגניות" של רוי בוי וחברים

חג החנוכה מתקרב ואתם מתלבטים מה לעשות עם הילדים? ובכן, זה הזמן לבצע הזמנה של כרטיסים למופע החדש והחגיגי של כוכב הילדים רוי בוי ביחד עם חברים שאתם בוודאי מכירים – מיכל הקטנה וכן הדוד חיים. מדובר במופע מושקע המיועד לכל השפחה והוא מהווה הזדמנות מעולה לנצל את חופשת החנוכה לטובת בילוי משפחתי. מה מחכה לכם במופע? כל הפרטים בכתבה הבאה.

גשם של סופגניות – אירוע השיא של חנוכה

חג החנוכה הפך בשנים האחרונות לחג המופעים של ישראל, ועדות לכך ניתן למצוא שורה ארוכה של מופעים המיועדים לפעוטות, ילדים ובני נוער בכל רחבי הארץ. אחד מהמופעים הגדולים והמרכזיים בחג, וזאת כחלק מהפקה מושקעת במיוחד. רוי בוי הוא כוכב ילדים גדול ואהוב מאוד במדינת ישראל שבקיץ האחרון הופיע בסדרה של מופעים בפארק בראשון לציון. לאור ההצלחה החליט רוי בוי ביחד עם חברים מוכרים לא פחות  להפיק ולהציג את המופע "גשם של סופגניות" אשר מתמקד בסיפור במסגרתו בעיירה קטנה התושבים מתחילים להתארגן לקראת חגיגות החג, אולם בעקבות הודעה של ראש העירייה הם מגלים כי אסור שבחג יהיה סופגניות. רוי בוי ביחד עם חברים יוצאים למסע באמצעות מכונה  משוכללת וכן כד השמן להציל לא החג, כאשר הערכים אשר מזוהים עם המסע הם הערכים שמנחים את רוי בוי במהלך הקריירה הענפה שלו – חברות, אומץ לב, נחישות ועזרה הדדית.

מדובר במופע מושקע וייחודי אשר כולל תפאורה מושקעת, מוזיקה, ריקודים, עלילה סוחפת ושלל הפתעות שישאירו אתכם ואת הילדים עם טעם טוב, בייחוד על רקע ההשקעה הרבה בעלילה ובהפקה. כידוע, רוי בוי הוא כוכב ילדים עצום שזוכה לאהבה מקיר לקיר בזכות העשייה שלו כמו גם היכולת להוביל ליצירה של עלילה סוחפת ומרתקת שיכולה להתאים לא רק לקהל הצעיר, אלא גם לקהל המבוגר.

 

 

הזדמנות שאסור לפספס בחג החנוכה

אם אתם מתלבטים מה לעשות עם הילדים בזמן חג החנוכה, עכשיו יש לכם את ההזדמנות לנצל את ההטבות ולהזמין כרטיסים למופע גשם של סופגניות בכיכובו של רוי בוי ביחד עם חברים. רוי בוי אינטסגרם מציג הצצה לאישיות הסוחפת של רוי בוי והיכולת שלו להעביר את המסרים שלו בצורה נכונה ואחראית, כאשר מדובר בהזדמנות מעולה להכיר אותו לעומק, כחלק מרכישה של כרטיסים למופע החדש. מאחר והביקוש למופע הזה הוא גבוה מאוד, רצוי לבצע הזמנה של כרטיסים מראש דרך האתר ובכך לשריין את מקומכם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של זמן איכות משמעותי ומהנה במיוחד ביחד עם בני המשפחה – גם הילדים וגם המבוגרים אשר מתאחדים ביחד לטובת צפייה במופע מושקע, ייחודי ובעל ערך מוסף.

לסיכום

המופע של רוי בוי הוא מופע מושקע ומיוחד שעתיד לעלות בכל רחבי הארץ ועל במות מרכזיות. כמי שמצליח להוביל את עולם הילדים, אין ספק כי מצפה לכם חוויה משמעותית ובעלת השפעה חיובית על היכולת לנצל את חופשת החג, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית. מאחר והביקוש גבוה מאוד, זה הזמן לנצל את הזמן לפני בואו של החג ולשריין לעצמכם כרטיסים, ובכך להתכונן ביחד עם הילדים לקראת בואו של החג במסגרת שלחגיגות בלתי נשכחות הנערכות סביב כל השבוע של חנוכה, כאשר אירוע השיא הוא ללא ספק המופע המושקע של רוי בוי ביחד עם כוכבים בולטים נוספים שוכים לאהבה ואהדה מצב קהל הילדים, כמו גם המבוגרים.

נגישות