טיול עם גו פרו: צילום פעילויות אקסטרים ברמה של הכרתם

גולשים שלא מפספסים את הגלים הכי מאתגרים בארץ ובעולם? לא יכולים להעביר שבוע בלי טיול ג׳יפים מאתגר בשטח? מטפסים על צוקים? אוהבים צניחה חופשית? גולשים על הפסגות המושלגות הגבוהות בעולם? ובכן – זה לא משנה איזה ספורט מדבר אליכם, משנה העובדה שאת הרגעים המרגשים ורווי האדרנלין אתם פשוט חייבים לתעד תמיד, וזה כבר אתגר בפני עצמו. אז איך בדיוק עושים את זה? מאלתרים עם הטלפון הנייד? שוכרים צלם מקצועי שיצטרף אלינו בכל פעם? ובכן, תהיו בטוחים שיש רק דרך אחת טובה, יעילה ומשתלמת באמת לעשות את זה בכל פעם והיא צילום עם גו פרו. אנחנו רוצים להכיר לכם את המותג שכבר את העולם ולהסביר למה זה הפריט החשוב ביותר שאתם צריכים שיהיה לכם בתור חובבי פעילויות אקסטרים.

קודם כל – איכות צילום חסרת פשרות

כשמדברים על צילום אקסטרים מתייחסים לרוב לפיצ׳רים הקשורים בצילום הטכני עצמו או לעמידות של המצלמה. אלו דברים חשובים בהחלט ועוד נדבר עליהם, אבל חשוב להגיד דבר אחד ברור – צילום אקסטרים איכותי הוא קודם כל צילום טוב ברמה גבוהה ובמובן הזה אין למותג גו פרו מתחרות של ממש. אם אתם שואלים את עצמכם למשל מדוע דגם גו פרו 10 הוא אחד הדגמים המבוקשים על ידי ספורטאי אקסטרים בשנים האחרונות, דעו שזה כנראה בגלל איכות הצילום הבלתי מתפשרת – מעבד חדש ומהפכני, מייצב וידאו המאפשר לצלם סרטונים איכותיים וברורים גם בתנועה הקיצונית והמהירה ביותר, צילום באיכות K5.3 עם שישים פריימים לשנייה, ואפילו צילום איכותי בהילוך איטי פי שמונה מהמהירות הרגילה. מכאן, שווה להכיר את שאר התכונות שהופכות את הדגם הנפלא הזה ואת שאר הדגמים של מצלמות גו פרו לכל כך מבוקשים.

 

 

עמידות, חיבור מהיר, התאמה לכל סוג ספורט ופעילות

  • מצלמה חזקה ועמידה: מצלמת אקסטרים צריכה להיות מוכנה לתרחישים הכי קיצוניים – נפילות, מכות, חבטות ושריטות. מצלמות גו פרו הן מצלמות חזקות במיוחד שמוכיחות פעם אחר פעם שהן מתמודדות עם הדברים האלו בקלות מרשימה.
  • חיבור וקישוריות: מותג גו פרו מבין היטב את החשיבות של חיבור מהיר ואת הצורך של מצלמים להעלות את התמונות במהירות לרשתות. את כל התמונות מהמצלמה אפשר להעביר ממש בקלות לטלפון החכם דרך אפליקציה נוחה לשימוש וניתן לעשות זאת גם באופן ידני עם קבל טייפ C. כמו כן ניתן להפעיל ממש בקלות גיבוי אוטומטי לענן של גו פרו, כך שכל מה שאנו מצלמים יישמר באופן אוטומטי בדרייב שלנו ונוכל לגשת אל הקבצים מכל מקום למעשה ואפילו אין צורך לבצע את ההעברה. פיצ׳ר מעניין נוסף שקיים בחלק מהדגמים הוא האפשרות לשידור לייב וכך אפשר להראות לכל העולם את פעילויות האקסטרים שאנו עושים ממש ברגע האמת.
  • התאמה לכל סוגי הפעילויות: מצלמות הגו פרו מתאימות לשימוש במים עד עשרה מטרים וניתן לרכוש תוספים המאפשרים צלילה עם המצלמה לעומק של עד 60 מטרים. מעבר לכך ניתן לרכוש במחירים נוחים עשרות מוצרים עיגון שונים – חיבור לקסדות ולכלי רכב, מצופים, חצובות, חיבור לכלי שיט ועוד. האפשרויות האלו הופכות את מצלמות הגו פרו לאידיאליות לכל סוגי ספורט האקסטרים והטיולים.

לסיכום

אם גם אתם מחפשים את הדרך המושלמת לתעד את פעילויות אקסטרים, אין ספק שמצלמות הגו פרו יענו על כל הציפיות שלכם. שווה לגמרי לבחון יותר לעומק את הדגמים השונים ואפשר למצוא אפשרויות מעולות בטווח מחירים די דינאמי. זה הזמן לקחת את צילום האקסטרים למקסימום עם אחד הדגמים המעולים של המותג המוביל גו פרו!

נגישות