מתכננים את החופשה מראש – אילו אטרקציות יש באילת?

באילת יש מגוון רחב של אטרקציות שיכולות להפוך את החופשה הבאה שלכם בעיר הדרומית למיוחדת מאד. נוסעים לחופשה באילת? סוגרים אטרקציה מראש ומגיעים מוכנים.

אילו אטרקציות כדאי לעשות באילת?

אם אתם נוסעים לאילת ובא לכם לצאת קצת מהקופסא של החופשה הרגילה, יש בהחלט כמה פעילויות כיפיות שאתם יכולים לעשות בעיר הדרומית הזו. הינה כמה מהן:

טיול טרקטורונים

האטרקציה הראשונה שאנחנו רוצים לספר לכם עליה היא טיול טרקטורונים באילת. כן, זה הזמן שלכם ליהנות מהעיר אילת כמו שאף פעם לא הכרתם אותה. יוצאים לטיול מדברי על טרקטורון ומריחים את הריחות של המדבר, נושמים את הטבע ונהנים מסלול מלא באדרנלין ורוח פנים מטריפה. על כל טרקטורון יכולים לעלות שני אנשים, קח שאם אתם משפחה או כמה חברים, קחו לכם כמה טרקטורונים ביחד ופשוט צאו לטיול מדברי מסעיר.

המצפה התת ימי

אטרקציה נוספת היא המצפה התת ימי באילת. אנחנו מורידים קצת קצב וצוללים לראות את העולם המדהים שמתחת למי הים האדום, חוויה מושלמת. אנחנו מדברים כאן על צלילה יבשה בחדרים עם חלונות עצומים שחושפים אתכם לכל מה שקורה מתחת למים. תוכלו לראות כרישים, חתולי ים, דגים מרהיבים, אלמוגים ומה לא. המקום עבר לאחרונה שיפוץ ואתם תוכלו ליהנות מאולמות תצוגה ממוזגים ונעימים וזה כמובן מומלץ.

 

 

סירת הזכוכית

עוד אטרקציה כיפית באילת היא סירת הזכוכית הישנה והטובה. זו אטרקציה שמאפשרת לכם ליהנות משילוב של שתי אטרקציות גם יחד, שיט באילת וצפייה בעולם שנמצא מתחת למים. האגף העליון של הסירה הזו הוא אגף רגיל שבו תוכלו ליהנות משיט לכל דבר, לשוט על המים במהירות וליהנות מכל מה שהמפרץ הקסום הזה מציע לכם. החלק התחתון של הסירה נמצא מתחת למים ועטוף כולו בזכוכית, מה שאומר שאתם יכולים לראות את כל מה שקורה מתחת למים, דגים, אלמוגים, כרישים ומה לא. בקיצור, אטרקציה מומלצת במיוחד הן לזוגות והן למשפחות עם ילדים.

בננה

אנחנו מעלים קצב ולוקחים אתכם לבננה הידועה והטובה, סירה צהובה בצורה של בננה שמחוברת לסירת מנוע מהירה שטסה על המים במהירות. המטרה שלכם היא להחזיק חזק בבננה ולא לעוף למים. הצעה שלנו, קחו את זה בהומור ובקלות כי בסופו של דבר אתם תיאלצו לעוף לתוך המים. אין לנו ספק שאתם הולכים להתגלגל מצחוק עם המשפחה או החברים, מומלץ במיוחד. נציין גם כי אילת היא יעד מצוין לימי גיבוש עובדים בהייטק. כמובן שיש באילת עוד מגוון רחב של אטרקציות שוות, אך קצרה היריעה מלהציג כאן את כולן כי הן פשוט לא נגמרות.

למה כדאי להזמין את האטרקציות מראש?

לפני שאתם יוצאים לדרך אנחנו ממליצים לכם לסגור את כל האטרקציות מראש. במיוחד אם אתם משפחה עם ילדים ורוצים לנצל את הזמן כמו שצריך, תוכלו לחסוך לא מעט זמן ואנרגיה אם תזמינו את הכל מראש. כך תגיעו לאילת כשיש לכם כבר לוח זמנים מתוכנן ותוכלו לנצל את הזמן כמו שצריך עם המשפחה.

אגב, זה נכון במיוחד למשפחות עם ילדים שלא רוצות להתרוצץ בין העמדות השונות במלונות על מנת להשיג כרטיסים. חבל לבזבז את החופשה על עמידה בתורים, בכל זאת אתם לא נוסעים כל יום לאילת. בנוסף, יתכן ותוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תסגרו את האטרקציות השונות מראש. באתרי האינטרנט השונים יש מגוון רחב של חבילות שהן ודאי יותר זולות מאשר לרכוש כל אחת מהן בנפרד כשאתם כבר באילת.

לסיכום,

אין ספק שבאילת יש מגוון רחב של אטרקציות ואם אתם רוצים לנצל את החופשה כמו שצריך, אנחנו ממליצים לכם לסגור את האטרקציות מראש.

נגישות