נדל"ן בעולם: איפה הכי כדאי להשקיע?

עם תכנון נכון, השקעה בנדל"ן יכולה להיות משתלמת ולספק שמחה מתמשכת. גם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל? הנה היעדים החמים והמשתלמים ביותר.

השקעה בנדל"ן על רגל אחת

אחד המיזמים העסקיים הפופולריים ביותר עבור יזמים ואנשים עשירים הוא רכישת נדל"ן. באמצעות השקעות נדל"ן, אנשים יכולים להרוויח כסף מההכנסה של נכס ולקבל סיפוק אישי מהבעלות על בית. יש להם גם הגמישות לגור איפה שהם רוצים ולרכוש נכס בכל מקום שיבחרו. אגב, אפשר לקחת קורס נדל"ן ואף רצוי לעשות זאת אם רוצים ללכת על תחום ההשקעות ברצינות.

הצמיחה המהירה של שוק הנדל"ן בשנים האחרונות הגבירה את כוח המשיכה של כלי השקעה זה לרוכשים חדשים. אנשים רבים מתחילים להתעניין בהשקעה בנדל"ן עקב כוח הקנייה המוגבר של קונים רבים. בנוסף, נקודות המחיר הגבוהות הנובעות מהביקוש המוגבר הזה הובילו לעלייה בהזדמנויות הקנייה למשקיעים. כתוצאה מכך, קיים פוטנציאל גדול לצמיחה בהשקעות נדל"ן בשנים הקרובות.

פורטוגל – השקעה חמה ומשתלמת במיוחד

תחום הנדל"ן הפורטוגלי ממשיך לצמוח בהתמדה ויש סיכוי טוב שלא פספסתם הזדמנות השקעה. פורטוגל נחשבת למדינה אידיאלית עבור משקיעים המחפשים תשואות ראויות ללא סיכונים עצומים. בפורטוגל שטופת השמש, איכות החיים גבוהה במיוחד הודות למערכת בריאות מהשורה הראשונה ויוקר מחיה נמוך.

לבירה ליסבון מערכת תחבורה מפותחת והיא נחשבת לאחת הערים האופנתיות בעולם, היא הפכה במהירות למרכז טכנולוגיה וחדשנות עולמי, המושכת אליה אנשי מקצוע צעירים ממדינות שונות. ובכל זאת, מחירי הבתים בליסבון הם מהנמוכים מבין בירות מערב אירופה, זו בדיוק הסיבה שלא מעט משקיעים אוהבים את פורטוגל ובוחרים בה את הכתובת להשקעה הבאה שלהם והנתונים בהחלט מראים שזה קורה.

 

 

פיניקס – השם החם הבא

עם תעשיית תיירות פורחת, השכלה מצוינת ושפע של מקומות עבודה בתעשיות הטכנולוגיות והצבאיות, אין זה מפתיע שהעיר היא ביתם של למעלה מ-4.8 מיליון תושבים ונחשבת לעיר המאוכלסת ביותר במדינה. מ-2010 עד 2020, פיניקס הייתה אחת הערים הצומחות ביותר בארצות הברית, עם יותר מ-163,000 תושבים חדשים וגידול של 15.8 אחוזים באוכלוסיית המחוז.

שיעור האבטלה בעיר מעט מתחת לממוצע, וניתן לראות את דמי השכירות ממשיכים לעלות, מה שהופך אותה למקום כדאי לבקר בו עבור משקיעי נדל"ן המחפשים השקעה בארה"ב. לפי הנתונים, לפניקס יש יותר רכישות בתים מאשר בכל אחד מ-30 השווקים המובילים האחרים בארה"ב, בין היתר בשל גידול דו-ספרתי בשכירות במטרופולין. חלק מהגידול בביקוש לבתים בה עשוי לנבוע ממעבר של קונים מדירות עירוניות לבתים בפרברים, כמו גם ביקוש חזק לנכסים להשכרה.

מונטנגרו? אל תופתעו

מונטנגרו ממוקמת לא הרחק מאיתנו והיא המשתרעת על פני הים האדריאטי באיטליה וחלקה הצפוני של אלבניה. שכר הדירה הממוצע במונטנגרו הוא 682 דולר – מעט גבוה יותר בהשוואה למדינות אחרות באירופה. ובכל זאת, היא נותרה תשואה גבוהה, שכן מחירי הדירות שלה עלו ביותר מ-36% ב-2021. נתון חשוב נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שיש טיסות ישירות מישראל למונטנגרו, מה שמקל על משקיע נדל"ן לפקוח עין על הנכס שלו. זו בדיוק הסיבה שבגינה מונטנגרו הופכת עם הזמן ליעד משתלם במיוחד עבור משקיעים.

לסיכום

אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם במקום בטוח ובא לכם לעשות את זה בנדל"ן בעולם, אין לנו ספק ששלושת היעדים שציינו הם היעדים החמים ביותר עכשיו. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם בהחלט לקחת קורס מקצועי בתחום שיספק לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח במגרש של הגדולים.

נגישות