רילוקיישן ללונדון: מה מחכה לכם בממלכה המאוחדת?

אחד היעדים המובילים רילוקיישן גם בעבור יחידים וגם בעבור משפחות היא כמובן הממלכה המאוחדת אנגליה. למעשה, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לפתוח בדף חדש במדינה מתקדמת, חזקה וליברלית המציעה לאזרחים כמו גם זרים שפע של אפשרויות מבחינת עלייה בשכר, מוקדי עניין רבים לצד מסעדות, ברים, אטרקציות ומוזיאונים אשר הופכים את השהות במדינה לבעלת השפעה חיובית על עתידכם. אם גם אתם מתכננים לעבור לשם, להלן כל מה שצריך לדעת רגע לפני שאתם עולים על המטוס, בדרך לפרק חדש ומלהיב בחייכם.

לונדון – מדוע מדובר ביעד מבוקש לרילוקיישן?

במרחק טיסה קצר מישראל ממוקמת אנגליה אשר נחשבת למעצמה עולמית כמעט בכל תחום. אנגליה וספציפית לונדון מושכים אלפי זרים מכל רחבי העולם שרוצים להגיע ולפתוח בדף חדש, בוודאי לאור שורת היתרונות הכוללים בין היתר משכורות אשר יכולות להגיע לפי 3 או 4 מאשר משכורת כאן בישראל, מערכת חינוך מהטובות ביותר בעולם, חיי חברה עשירים לצד מזג אוויר נוח (אך קריר) לאורך כל ימות השנה. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי במידה ואתם רוצים לעבור למדינה אתם צריכים להוציא ויזת עבודה וכן לקבל ליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום, לטובת השמה אצל מעסיק המבצע את התהליך של קבלה לעבודה באופן חוקי. יש חברה שיכולה לסייע לכם בתהליך של רילוקיישן ללונדון ושמה פליי ג'וב. החברה מתמחה מזה שנים רבות בסיוע לישראלים שרוצים לעבור ללונדון, בין אם לבד ובין אם במתכונת משפחתית.

צריך להבין כי הרשויות במדינה נוקטות ביד קשה מאוד נגד אזרחי מדינות זרות שמגיעים לעבוד במדינה באופן לא חוקי, ועל כן באמצעות הליווי של חברת פליי ג'וב תוכלו לא רק לבצע את כל השלבים בליווי אישי אלא גם לאתר מקומות עבודה שיכולים להתאים לניסיון התעסוקתי שלכם. בין המקומות המבוקשים לעבודה במדינה ניתן למנות בין היתר תפקידים בענף ההייטק כמו למשל פיתוח תוכנה, עגלות, עבודה בתחום המסעדנות, מורים לעברית בבתי ספר של הקהילה היהודית לצד איוש של משרות בעולם חיי הלילה.

 

 

שקט נפשי וסביבה נעימה

אחת מהסיבות המרכזיות למעבר ללונדון לטובת רילוקיישן כולל כמובן את האלמנט של השקט הנפשי. אנגליה היא מדינה שמזה שנים רבות זוכה ליציבות ביטחונית היוצרת אצל ישראלים תחושה של שקט, בייחוד לאור המצב הביטחוני הרגיש כאן במדינת ישראל. כאשר לוקחים בחשבון גם את הקהילה היהודית הגדולה המתגוררת בלונדון ומונה מעל ל-250,000 איש, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה ליצור בעבורכם כמו בעבור בני המשפחה הזדמנויות חדשות ליצירה של סביבה קהילתית תומכת ונעימה, לצד מגורים בסביבה עירונית. בנוסף, אפשר ואף רצוי לנצל את השהות במדינה לטובת יציאה לטיולים בחיק הטבע ואף לקחת חלק בפסטיבלים גדולים שנערכים בלונדון, בייחוד כשלוקחים בחשבון כי לעובדים במדינה יש ימי חופשה רבים שאותם ניתן לנצל לאורך כל ימות השנה.

בנוסף, מדובר בהזדמנות מעולה לחזק את השפה האנגלית ואף לנצל את השהות לטובת ביקור במוזיאונים, פארקים, מסעדות לצד שפע של אטרקציות שהופכות את המגורים במדינה לבלתי נשכחים ובעלי השפעה חיובית על החיים שלכם, ובוודאי אם אתם מתכננים להגיע עם ילדים שיכולים להתחיל ללמוד במוסדות מובילים ואיכותיים עם חינוך מהטובים בעולם.

מה חשוב לדעת רגע לפני?

כאמור, בשביל לעבוד במדינה נדרש להוציא ויזת עבודה, ובמידה ואתם עתידים להגיע עם בן או בת הזוג, צריך לבצע את התהליך גם בעבורם. בנוסף, צריך לקחת בחשבון כי מי שאינו אזרח המדינה נדרש לבצע רכישה של ביטוח בריאות מאחר ומערכת הרפואה הציבורית במדינה איננה מספקת את כל הטיפולים הרפואיים שמקבלים האזרחים כאן במדינת ישראל, כמו למשל בדיקות הריון. על כן, ביצוע של כלל ההליכים הללו הוא קריטי לטובת עלייה למטוס בראש שקט.

לסיכום

אם גם אתם חולמים על לפתוח דף חדש, מעבר לאנגליה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להרוויח משכורות נאות לצד יכולת להעשיר את קו"ח, בייחוד אם אתם עתידים לעבוד בחברה מוכרת ומובילה. באמצעות הליווי המקצועי של נציגי חברת פליי ג'וב תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי ישראלים שעברו, ובכך ליצור בעבורכם מציאות חדשה – מעבר לים.

נגישות